Bytový dům TERASY LÍBEZNICE

Základní informace

Rezidenční projekt Terasy Líbeznice je situován do centra obce, do klidné části bývalého areálu Plickův statek. Bytový dům vyprojektoval špičkový Architektonický ateliér 4A. Velký důraz byl kladen na citlivé začlenění celého komplexu do obce a velký podíl na výsledku mají zastupitelé, společně s obecním architektem.

Projekt Terasy Líbeznice nabízí deset bytových jednotek. Součástí každé z nich je parkovací stání, sklep a vlastní terasa orientovaná na jih s výhledem na dvůr s parkovou úpravou.

Bytový dům má tři podlaží. V přízemí jsou dvě bytové jednotky 2kk + 3kk s předzahrádkou, v druhém patře jsou dvě jednotky 3kk a tři jednotky 2kk a v třetím patře jsou 3 krásné byty s velkými terasami 3kk. Vstup do domu z parkovacích stání je krytý a bezbariérový. Vstup do vyšších pater je možný výtahem nebo po společném schodišti.

Areál

Bytový dům je přístupný skrze uzavřený dvůr bývalého statku. Parkování je kryté v přízemí domu a jeho západního křídla. Vlastní dvůr je pak členěn na část zeleně a prostor k parkování. V historické části areálu budou v 1NP poskytované služby typu zdravotní služby, kadeřník-manikúra-pedikúra-kosmetika, pekárna, kavárna, lahůdky a v 2NP jsou pak ubytovací služby. Celý provoz je plánovaný jako tichý s provozem pouze přes den.

Vzhledem k tomu, že se jedná o součást centra obce, jsou veškeré další služby přímo v místě.

Vlastní bydlení

Vlastní byty jsou koncipovány tak, aby každý z nich měl vlastní venkovní sezení na terase, které zajistí maximální soukromí. Součástí každého bytu je uzamykatelný sklep a společný prostor pro kola a kočárky. Vzhledem k uzavřenosti a ostraze areálu je toto místo maximálně bezpečné.

Při návrhu a zpracování dbáme na maximální úspornost z pohledu energií. Využíváme nadstandardní izolace, o vytápění se stará úsporný, plynový, kondenzační kotel, který spolupracuje s teplovodním podlahovým topením. Okna mají izolační trojskla a díky jižní orientaci zprostředkují v zimním období velké tepelné zisky.  V letním období zajistí příjemné stínění předokenní žaluzie, které jsou součástí standardu. 

Vybavení bytů je plánované ve vyšším standardu. V ceně jsou veškeré povrchy, například dlažba/obklad od společnosti Rako, kvalitní laminátová podlaha Balterio, zařízené koupelny, interiérové dveře Sapeli 210 cm s povrchovou úpravou CPL a bezpečnostní, protipožární vchodové dveře. Zákazníci obdrží před podpisem smlouvy o smlouvě budoucí vzorník nabízeného standardu a vyberou si podle svého vkusu. V případě dalších nadstandardních požadavků budeme postupovat individuálně. 


 
 
 

Kontakty

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!